Acer tarafından IFA  2019’da taşınabilir ve sekizgen tasarımlı projeksiyon cihazı Acer C250i tanıtıldı. Cihaz hem dikey hem de yatay pozisyonda görüntü verebiliyor.

Tamamen estetik bir görünüme sahip olan Acer C250i, IFA 2019’da şirketin tanıttığı dikkat çeken ürünlerden. Çok amaçlı kullanım sağlayan ürün video izlerken yatay konumda, FaceTime ya da benzeri görüntülü konuşmalar yaparken ise dikey konumda kullanılabiliyor.

Kablosuzu bağlantı imkanı sağlıyor

Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlayabildiğiniz bu dikkat çekici projeksiyon cihazı arzu ederseniz geleneksel bir HDMI bağlantısı ile görüntü aktarımına izin veriyor. C250i projektör ile yatay ya da portre modunda 1080p Full-HD çözünürlüğünde görüntü izleyebiliyorsunuz.

Piyasadaki birçok klasik ya da piko projektörlerden özellikle yatay ve dikey kullanım olanağı sayesinde ayrılan cihaz sekizgen yapısıyla da ergonomik bir kullanım sunuyor. Bu tasarım detayı doğal olarak birçok yüzeyde kullanım imkanı veriyor.

Bluetooth ile sağlanan kablosuz bağlantı ile 5 saat kullanıma izin evren cihaz ile ortalama 2 film ya da bir dizinin birkaç bölümünü rahtatlıkla izleyebilirsiniz.

Isınma probleminin yaşanmadığı led projektör 30.000 saate kadar kullanılabiliyor. Cihazın fiyatının ise 539 Euro olması bekleniyor. 

Yorum yazın

Pin It