Samsung’un Galaxy Note 10 serisini tanıtmasına artık çok az kaldı ve her zaman olduğu gibi muhtemelen en azından tasarım anlamında bir sürpriz olmayacak gibi görünüyor. Çünkü ortaya çıkan sızıntılar neredeyse cihazın neye benzediğini kesinleştirdi.

Birçok kaynak metrodaki video görüntüsüne odaklanmış durumda. Bu videoda çok büyük boyutlarda bir Galaxy Note 10+ bir kullanıcının elinde çalışırken görülüyor.

Bu kısa videoda cihazın kullanıcının elinde ne kadar büyük göründüğüne şahit oluyoruz ve tasarımın daha önceki sızıntılarla da örtüştüğü anlaşılıyor. Ekranın tam ortasında bulunan ve bir önceki amiral gemisi Galaxy S10 serisinde ilk kez gördüğümüz delik kamera yer alıyor. 

S-Pen yeni özelliklerle geliyor

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgilere göre cihazda akıllı batarya, süper hızlı şarj, kablosuz güç paylaşımı ve yeni nesil S-Pen özellikleri bulunacak. Samsung akıllı bataryadan daha önce bahsetmişti.  Buna göre bu özellik telefonunuzu nasıl ve ne zaman kullandığınıza göre adapte olan “adaptive power saving mode” olarak açıklanmıştı.

Belki de bu cihazla ilgili beklentileri en çok yükselten şeylerden biri ise yeni nesil S-Pen’in neler getireceği. Söylentiler yeni S-Pen’in içerisinde bir kamera olacağı ve hareketleri algılayan bir sensör bulunacağı yönünde. Yeni Samsung Galaxy Note 10 serisinde güçlü kamera özelliklerinin bulunmasının yanısıra 3.5 mm kulaklık girişi ve microSD kart girişi artık tarihe karışacak.

Artık çok kısa bir süre sonra bu dedikoduların ne oranda gerçekleştiğine hep beraber şahit olacağız. 

Yorum yazın

Pin It