PES 2020 sürümü yakında çıkmak üzere ancak bundan önce oyunu denemek isteyenler için demo sürümü bugün itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde (Steam) indirilebilir durumda. PES 2020 Demo sürümü üzerinde oyunun fanları 13 farklı takım ile oynayabilecekler. Bu takımlar arasında Manchester United, Barcelona, Arsenal, Juventus ve Bayern Munich de var.

Oyunu yukarıda bahsettiğimiz Avrupa takımları yanında Palmeiras, Flamengo, Sao Paulo, Corinthians, Vasco da Gama, Boca Juniors, River Plate and Colo-Colo gibi Latin Amerika’nın önemli takımlarıyla da oynayabiliyorsunuz. PES 2020 Demo versiyonda, Exhibition, Co-op, Online Quick Match, and Online Co-op. gibi oyun modları da oynanabilir durumda.

Barcelona ve Manchester United’ın PES ile anlaşmasından sonra Nou Camp ve Old Trafford stadyumları da demo sürümde kullanılabilir durumda olacak. Demoda gerçekleştirilen takım, forma tasarımı ve ablem değişiklikleri tam sürüme taşınabilecek.

MatchDay ve Master League

PES 2020’de bulunan top sürme becerileri, ilk dokunuş teknikleri gibi geliştirmeler Konami‘den yapılan açıklamaya göre Andrés Iniesta ile ortaklaşa gerçekleştirilmiş. Yeni PES 2020, MatchDay adı verilen yeni bir rekabetçi çevrimiçi moda sahip. Bunun yanında popüler olan Master League özelliği de geliştirilmiş.

Yeni versiyon ayrıca interaktif diyalog sistemi, tekrar düzenlenen bir menü tasarımı ve daha gerçekçi bir transfer pazarına sahip.

Fanları heyecanlandıran PES 2020 tam sürümü 10 Eylül 2019‘da piyasada olacak. Ancak isterseniz ön sipariş verebiliyorsunuz.

Kaynak

Yorum yazın

Pin It